Zapoznaj się z nimi, zanim się z nimi spotkać.

Nie więcej fałszywych listów motywacyjnych, bardziej realny covery.

Caitlin Muller

Złożyłem wniosek na następujące zadania:
Sprzedawane Sprzedawczyni
Mój ostatni pracodawca:
Modekontor GmbH, Hamburg
Mój poziom edukacji:
Średni dojrzałości

Praktyczne Doświadczenie

Obsługa klienta: pomoc klientom ze wszystkimi zamówieniami. Zapewnia dokładne zbieranie informacji dotyczących konkretnych zamówień i specjalne życzenia. Przetwarzanie transakcji: zarządzany w gotówce i za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych. Dokładnie rejestrowane wszystkie pieniężne ruchu przy takich polityk na duże transakcje uwaga i wypłacić. Sprzątanie: udział przełożyć obowiązki porządkowe, w tym sprzątanie, wynoszenie śmieci i mycie podłogi, aby sprostać HACCP oraz wymagań w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Edukacja

Wysoka Biznesowa Кэмпбеллфилд Szkoły 2014 Кэмпбеллфилд Wysokiej School2012

Współpracujemy z:

Jakie funkcje JOBUFO?

  • Video application

    You get a really good first impression of our candidate with every application!

  • Job sync

    Sit back and relax! We sync our jobs automatically into our app.

  • Application sync

    No more platform needed. We can connect us to any ATS. Free of charge!

Kilka faktów o JOBUFO

Więcej i lepiej aplikacji

Pozytywny Wizerunek Pracodawcy

Zautomatyzowanych miejsc pracy i zsynchronizować aplikację na twój AT

Zintegrować JobUFO we wszystkich twoich internetowych kanałów

Cytaty z rekruterów

Współpracujemy z

Skontaktuj się z nami teraz

Jeśli masz jakieś pytania, możesz napisać lub zadzwonić do nas. Wystarczy wpisać swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.

Młodych specjalistów
i będą kochać swój nowy
zastosowanie
w trakcie